משחק הפיינטבול הפך לשם-דבר בקרב אנשים רבים בארץ ומשוחק כאן כבר שנים רבות ברציפות. זאת בשל כך שהוא מאפשר סימולציה מתקדמת של שדה קרב מתוחכם, רק כמובן ללא האפשרות להיפגע. במקום לשחק רק במחשב או מול הטלוויזיה, הפיינטבול מאפשר חוויה דינאמית, תחרותית ומציאותית, שמעלה באופן משמעותי את רמות האדרנלין ומותירה טעם של עוד. למה פיינטבול? להלן כמה סיבות טובות.

ריאליסטי במידה הנכונה
משחק הפיינטבול לוקח בתמציתו את כל מה שמייחד את הלחימה המודרנית והופך אותה לסיטואציה חיובית, משחקית ומהנה. בעזרת הידע והציוד הנכון, בהחלט ניתן ליצור הדמיה ריאליסטית מאוד. במקום להתעסק עם שלטי משחק בכל מיני משחקי וידאו ומחשב, השחקן יכול לצאת לשטח, להגיב לשחקנים האחרים, להחזיק ולהשתמש בציוד ולהרגיש את המשחק על-אמת. לצורך המשחק והחוויה, כל שחקן מקבל רובה מתקדם ומגוון ציוד הגנה והסוואה, ובמתחם קיימים אמצעי תפאורה רבים לצורכי טקטיקה, מחבוא והסוואה.

מפעים ומרגש
אין הרבה אפשרויות בילוי ומשחק שמעניקות רמה כזאת של דינאמיות, אדרנלין ורגש. פיינטבול זו חוויה שזוכרים ורוצים לשחזר שוב ושוב. אי אפשר להשתעמם במהלך המשחק ולשחקנים אין רגע דל – בכל רגע נתון יש מה לעשות מבחינה הגנתית או מבחינה התקפית.

פעילות גופנית בריאהאקסטרים טקטיקל פיינטבול
בעידן שבו אנחנו מפחיתים יותר מדי בפעילות גופנית בכל רמה שהיא, משחק הפיינטבול נותן לנו הזדמנות לזוז ולרוץ, בין אם זה בשביל להתחבא, לכבוש את הדגל או לפגוע במטרה.

נפלא לקבוצות ולגיבוש
אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בפיינטבול הוא אלמנט עבודת הצוות. פיינטבול אי אפשר לשחק לבד. הפואנטה במשחק היא כמובן ההדמיה המציאותית של שדה הקרב. המטרות חייבות להיות דינאמיות ואנושיות, וזאת הסיבה שבה משתמשים בפיינטבול גם במסגרת אימונים קרביים אמיתיים. ברמה האזרחית, קבוצות רבות משחקות פיינטבול בשביל לחגוג באופן מהנה שלל אירועים כגון ימי הולדת, בר/ת מצוות, ימי גיבוש לעובדים, מסיבות שונות כגון מסיבות רווקים – ועוד. כמובן שאפשר פשוט להגיע ליהנות עם החברים גם בלי סיבה מיוחדת.

תכנון ותיאום טקטי
פיינטבול מספק חוויה עם שכל, ולא רק עם ידיים ורגליים. קבוצה שלא תחשוב בצורה טקטית ולא תערוך תיאום טקטי בין חבריה – צפויה להפסיד. כמובן שמעבר לחשיבה הקבוצתית, כל שחקן נעזר גם בשכל שלו כשהוא משתתף במשחק, ובהחלט לא מדובר בהתרוצצות חסרת פשר.

מגוון משחקים
פיינטבול ניתן לשחק במגוון של תצורות ומשחקים. תמיד מתחלקים לשתי הקבוצות, אך המשחק או המשימה הספציפיים משתנים. בין האפשרויות ניתן לציין "משחק חיסולים" – לדייק ולפגוע כמה שיותר בשחקני הקבוצה היריבה, "תפוס את הדגל" – לכבוש את הדגל של הקבוצה היריבה ולהביא אותו למטה הנגדי, "משחק הנשיא" – כל קבוצה צריכה להגן על הנשיא שלה ובמקביל לפגוע בנשיא של הקבוצה השנייה לפני שהוא מגיע ליעד שלו, ועוד.

בטוח, מתודרך ומוקפד
מלבד ציוד מיגון מפורט ומגוון כגון מסכת פנים, מגן אשכים וסרבל הסוואה, אצלנו באקסטרים טקטיקל כל שחקן מקבל תדריך בטיחות הכרחי וחשוב, כך שאין אפשרות שממשתף במשחק יפגע. אנו מקפידים על כך באופן ברור וחד משמעי ומעוניינים רק בהנאת השחקנים.

אהבת את המאמר?

שיתוף המאמר בפייסבוק
שיתוף המאמר בוואטסאפ
שיתוף המאמר במייל
שיתוף המאמר בטלגרם