לייזר טאג חיפה

אקסטרים טקטיקל - מרכז הלייזר טאג הגדול והמתקדם בישראל

מחפשים את הטוב ביותר? חברת אקסטרים טקטיקל מזמינה אתכם להשתתף בחוויה מלאה באדרנלין עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. במתחם הלייזר אגג שלנו – מתחם הלוחמה הגדול בישראל או בניידת לאירועים במיקום שאתם בוחרים.

לייזר טאג חיפה - מתחם הלייזר טאג הגדול בישראל

לייזר טאג, המשחק שכבש את העולם. כדי ליהנות מקרבות לייזר טאג מסעירים, בוחרים במתחם הלייזר טאג הגדול בארץ. במתחם, הממוקם בקריית חיים, מציעה חברת אקסטרים טקטיקל חווית לייזר טאג ברמה אחרת, לכל גיל ולכל מטרה. בואו קרביים! במשחק לייזר טאג אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא מתחם הלחימה. מתחם הלייזר טאג בקריית חיים של אקסטרים טקטיקל מציע את המיטב מהמשחק הסנסציוני: שלושה מתחמי ענק, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ואפשרויות להמון משחקים שונים עם רעיונות סופר מגניבים שמעלים את האדרנלין לשחקים.

האם אתם מחפשים חוויה שתמלא אתכם באדרנלין, מלאת אקשן ומתאימה לכל הגילאים? לייזר טאג בהחלט יענה לכם על הציפיות.  אם אתם מחפשים לייזר טאג בחיפה, מתחם האקסטרים שלנו יהיה מושלם עבורכם – אנו מציעים חווית לייזר טאג בלתי נשכחת שתשאיר אתכם חשק לעוד.

3 סיבות למה לבחור במתחם הלייזר טאג של אקסטרים טקטיקל

המקצועיים ביותר – צוות הדרכה מובחר ומקצועי המונה את נבחרת המאמנים הטובה ביותר ישירות מיחידות מובחרות בצה”ל כמו דובדבן, סיירת גולני ועוד.

הוותיקים ביותר – חברת אקסטרים טקטיקל גאה להיות הראשונה בישראל במגוון רחב של טכנולוגיות למשחקי אקסטרים. החברה מעניקה שירותים לגופים הגדולים במשק. 

הגדולים ביותר – מרכז הלוחמה הגדול והמתקדם בישראל נמצא כאן אצלנו בקרית חיים ומכיל 3 מתחמי ענק למשחקי לייזר טאג מתקדמים ועוד.

מאיפה הכל התחיל?

הצבא האמריקאי הגה בסוף שנות ה-70 שיטת אימון המבוססת על שימוש בקרניים אינפרה אדומות. החל משנת 1979 הטכנולוגיה עברה לשימוש מסחרי ופרטי כחלק ממשחק ששווק ונמכר במקביל ליציאת הסרט "סטאר טרק". כיום מופעלים מתחמי לייזר טאג המבוססים על הטכנולוגיה בכל רחבי העולם, לרבות כאן בישראל.

איך משחקים?

השחקנים מתחלקים לשתי קבוצות מתחרות. כל שחקן מקבל כלי נשק שיורה קרניים אינפרה אדומות בטוחות לחלוטין לעיניים ולכל חלק בגוף – כולל אישור ממכון התקנים הישראלי. לכל משחק לייזר טאג יש תסריט, וניתן לשחק אינספור משחקים שונים, לרבות "תפוס את הדגל", "מלך הגבעה", "הגנת אישים" – ועוד. לאחר חלוקת הציוד, השחקנים מקבלים הדרכה והסברים ומתחילים לשחק.

אקסטרים טקטיקל מגיעים עד אליכם
ניידת אירועים לקבוצות גדולות

איך זה עובד?

איך אפשר לשחק לייזר טאג אקסטרים בכל מקום?
צוות אקסטרים טקטיקל מצויד בניידת המתקדמת בישראל המכילה ציוד חדש ומקצועי, מכלי נשק לייזר טאג המתקדמים בעולם ועד למשקפות וציוד מציאות מדומה Virtual Reality שמענים מגוון ענק של סוגי משחק באזורים שונים ברחבי הארץ.

איזה סוגי אירועים ניתן לעשות?

ניתן לערוך שלל אירועים פרטיים ועסקיים:

איך זה מנוהל בשטח?

נצטרך שתצרו איתנו קשר טלפוני לפני המועד כדי להבטיח שהפעילות נעשית באופן הבטיחותי והמהנה ביותר שניתן להפיק עבורכם.
בית הספר, במשרד, בפארק בשכונה וכל שטח שאתם יכולים להגיע אליו כקבוצה.
משחק מציאות מדומה בשילוב לייזר טאג גמיש במיוחד מבחינת המיקום. הכוונה היא שניתן לשחק גם במקום סגור וגם מקום פתוח בלי להשאיר אפילו פירור של אבק או בלאגן.

רק באקסטרים טקטיקל - אקסטרים לייזר טאג!

“אקסטרים טקטיקל” מציגים – תכונה חדשה למשחק הקלאסי של לייזר טאג – שוקר חשמלי. שחקנים עונדים על ידם צמיד שמספק להם זרם חשמלי קטן בכל פעם שהם נפגעים מלייזר של יריב. זה מוסיף שכבה נוספת של ריגוש ועוצמה למשחק, מכיוון ששחקנים לא רק צריכים להתחמק מלייזרים נכנסים אלא גם לסבול התחשמלות קלה. השוקר נועד להיות בטוח ולא לגרום נזק לשחקנים. עם התכונה החדשה הזו, “Extreme Laser Tag” לוקח את המשחק לרמה חדשה לגמרי של ריגוש והתרגשות.

מה זה לייזר טאג?

משחק הלייזר טאג נולד בשנת 1979 בארצות הברית ומאז הפך לפופולארי מאוד באמריקה, ובשנים האחרונות מכה גלים ומצליח מאוד גם בארץ הקודש שלנו. מדובר במשחק טכנולוגי ומתקדם, בעל דינאמיקה קבוצתית מפותחת, מהנה מאוד וכזה שמשלב ומצריך לא מעט איכויות ומיומנויות מכל שחקן. הוא מתאים גם לילדים, גם לנוער וגם לאנשים בוגרים ומבוגרים, מתאים לשני המגדרים והולך פנטסטי עם אינספור אירועים וימי כיף וגיבוש.

לייזר טאג הוא משחק לוחמה המדמה לחימה אמיתית, כולל כלי נשק, ומצריך תכנון, אסטרטגיה ועבודת צוות. המשחק מבוסס על טכנולוגיה המשתמשת בקרני אינפרה אדום שנשלחות מהנשק ונקלטות על ידי חיישנים הנמצאים על אפוד מיוחד שעוטים השחקנים. יתרונותיו של המשחק רבים והוא נפוץ מאוד בכל רחבי העולם, ובפרט בארה”ב – המדינה שבה הוא נולד ומשוחק עד לעצם היום הזה.

הטכנולוגיה של המשחק מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי והינה בטוחה באופן שלם ומושלם. לייזר טאג הוא משחק לחימה סימולטני, שבו נעשה שימוש ברובי לייזר. במשחק הפופולרי ניתן לדמות לוחמה בכל תנאי שטח, לרבות לוחמה בשטח בנוי. ירייה ברובה לייזר טאג לא גורמת לשום נזק או כאב. לייזר טאג הוא משחק סופר פעיל, עם המון אדרנלין ומרץ. הפופולריות שצבר המשחק הביאה להתפתחות מהירה שלו, וכיום ישנם רובי לייזר טאג חכמים ומתקדמים. מתחם לייזר טאג הוא מקום ייעודי המציע לשחקנים את ההזדמנות לעסוק במשחק המהיר והמרגש הזה. בין אם אתה שחקן מנוסה או מתחיל, מתחם לייזר טאג מספק את התפאורה המושלמת ליום בילוי מלא אדרנלין.

מתחם לייזר טאג חיפה - אופן המשחק

כל שחקן מקבל נשק ואפוד הכולל חיישני אינפרה אדום. פסילה נחשבת כאשר ירי מדויק של הקרניים נקלט בחיישנים שעל האפוד ומתועד על ידי המחשב. לאחר הדרכה קצרה בידי המפעיל, השחקנים מתחלקים לשתי קבוצות, נבחר משחק ונקבעים חוקים. לייזר טאג הוא למעשה הטכניקה עצמה, אך ניתן לשחק במגוון של משחקים שונים במתחם המשחק, כמו למשל:

  • תפוס את הדגל – מטרת המשחק היא לתפוס את דגל האויב ולהביאו לבסיס, ובמקביל לשמור על הדגל של הקבוצה עצמה. המשחק מצריך תכנון הגנתי והתקפי וחלוקה לשתי תתי-קבוצות – אחת שומרת על השחקן שנושא את הדגל הקבוצתי ואחת חותרת להשגת הדגל של הקבוצה היריבה.
  • הגנת אישים – מטרת המשחק היא להגן על איש אחד חשוב במיוחד שנקבע מראש, כך ששחקני הקבוצה השנייה לא יוכלו “להרוג” אותו. יש לתכנן נתיב מילוט עבורו, להשתמש בטקטיקות הטעייה – ועוד. הקבוצה השנייה צריכה לתכנן דרך לחשוף את האיש החשוב, להגיע קרוב אליו, להישמר מפני הקבוצה המגנה ולתפוס אותו.
  • מלך הגבעה – מטרת המשחק היא להשתלט על גבעה שבה מבוצרת הקבוצה המגנה ו-“להרוג” את כל השחקנים שלה. הקבוצה המגנה צריכה להחזיק מעמד ולהדוף ניסיונות פלישה למשך מספיק זמן על מנת לנצח. הקבוצה התוקפת צריכה לפסול את כל השחקנים של הקבוצה שמגנה על הגבעה ובכך לכבוש אותה.
  • מתקפה – מטרת המשחק היא לשחרר בני ערובה שמוחזקים בידי הקבוצה השנייה. חוליית כוחות מיוחדים צריכה לתפוס את בני הערובה ולפסול את השחקנים של הקבוצה שמחזיקה בהם. מטרת הקבוצה השנייה היא להחזיק בבני הערובה ולהישאר בחיים.
  • קרב קבוצתי – קרב קלאסי בין קבוצה לקבוצה. כדאי להתוות אסטרטגיית לחימה, למנות מפקד, לחפות על החברים ולהיעזר בעבודת צוות ובטקטיקות שונות על מנת לפסול את השחקנים של הקבוצה האחרת.
לייזר טאג

יתרונות ומאפייני המשחק

המשחק מצריך עבודת צוות רבה, תיאום ודינאמיקה קבוצתית, ולכן הוא מצוין לגיבוש ומצוין לקבוצות מהעבודה, קבוצות חברים ושלל אירועים. המשחק מפעיל ומפתח את השכל ואת הגוף כאחד, מעלה רמות אדרנלין בגוף, מרגש, מהנה ומספק במיוחד.

בטוח ומתאים

בשל כך שמדובר בקרניים בלתי מזיקות, אין שום פציעות או פגיעות בפועל בקרב השחקנים ולא נותרים סימנים כחולים. מדובר למעשה בטכנולוגיה שאושרה באופן מלא על ידי מכון התקנים הישראלי. לייזר טאג מיועד ומתאים לכל קבוצות הגיל באוכלוסייה. מדובר במשחק בטוח לחלוטין, ולא נשקפת כל סכנה או סיכון לשחקנים. הטכנולוגיה מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי. משחקים בו ילדים, נערים, בוגרים ומבוגרים משני המגדרים.

גם בפנים וגם בחוץ

לייזר טאג ניתן לשחק כמעט בכל מקום, ובכל מקרה גם במקומות סגורים וגם בשטחים פתוחים. כל מה שצריך זה להביא את הציוד ולחבר אותו לשחקנים השונים. קיימים מתחמי לייזר טאג ייעודיים שניתן להגיע אליהם ולשחק וניתן להביא את הטכנולוגיה למיקום שלכם – למשרד, לשטח, לאולם ולכל מקום באשר הוא. לחברת אקסטרים טקטיקל מתחם מתקדם באזור חיפה והקריות ובנוסף ניידת מאובזרת שתוכל להביא את הציוד עד אליכם.

גיוון טבעי

לייזר טאג הוא משחק מלא באדרנלין. הוא דינאמי, מעניין ומשלב הן יכולות אישיות והן יכולות קבוצתיות. בניגוד להרבה משחקים אחרים, הוא מפעיל גם את המוח וגם את השרירים. בנוסף לכך –  הוא כולל מגוון משחקים וסיפורים שונים שמהם ניתן לבחור, רמות קושי שונות ואפשרות לשחק עם החוקים לפני תחילת המשחק בפועל, כך שהוא לא מקובע ושומר על גמישות רבה. אין ספק שמדובר באחד המשחקים המגוונים והגמישים ביותר שיש, והגיוון שלו מהווה את אחד היתרונות המרכזיים שלו.

איך פועל משחק הלייזר טאג?

המשחק פותח ע”י שלושה צעירים מאוניברסיטת אילינוי בשנת 1978. ב-1983 הוא הפך למסחרי והחל להיות סנסציה בארה”ב. הוא מבוסס על שימוש בקרני לייזר ובקרני אור באורכים שונים. במשחק לוחמות שתי קבוצות האחת נגד השנייה, במתחם חשוך. בתוך המתחם יש שטח לכל קבוצה, שמסומן על ידי אור בצבע הקבוצה. השחקנים כולם מצוידים ברובי לייזר, ולובשים אפודים באור אינפרא אדום.

לשחקנים אסור לחדור לתוך שטח האור של קבוצה אחרת – ועליהם לנסות ו’להרוג’ באמצעות כיוון רובה לייזר טאג – כמה שיותר שחקנים ממנה. כאשר שחקן ‘יורה’ בשחקן מקבוצה אחרת, מערכת של אור אינפרא אדום מזהה שהוא ‘נהרג’ ולא יכול להשתתף במשחק. המטרה במשחק היא להרוג כמה שיותר משחקני הקבוצה האויבת או לכבוש את הדגל שלה. 

האם מתחם לייזר טאג חיפה מתאים לילדים או משפחות?

כולנו יודעים שלייזר טאג למבוגרים זה משחק שהוא לגמרי לא משחק ילדים. אז נכון, לייזר טאג הוא לא רק משחק ילדים – אבל הוא כן יכול להיות כזה! לייזר טאג לילדים, כמובן, הוא הרבה יותר מסתם משחק. הוא חוויה אקסטרימית, מהפנטת, זו שמוציאה מהם את האדרנלין והאנרגיות. לייזר טאג לילדים מאפשר גם לאלו שמתמודדים עם קשיי התנהגות ולמידה להתבלט, ולבוא לידי ביטוי. לייזר טאג לילדים מעלה את הביטחון העצמי, תחושת האתגר והגיבוש החברתי בכל הגילאים.

אבל מסתבר שלא חייבים לחלק את משחק הלייזר טאג למבוגרים או לילדים – כי אפשר פשוט לשחק יחד, כל המשפחה. חווית משחק אקלקטית משלבת רמות שונות למשחק לייזר טאג אחד, משפחתי ותוסס. בניגוד למשחק הלחימה הפופולרי ‘פיינטבול’, הלייזר טאג אינו גורם כאב ולכלוך – מה שהופך אותו למשחק שוויוני ונגיש יותר, שגם נשים לא חוששות ממנו. לייזר טאג מתאים גם לילדים וגם ללוחמים מקצועיים, ומספק חוויה אדירה של גיבוש וריגוש, אטרקציה וסנסציה.

האם מותר לייזר טאג בהריון?

תקופת ההריון רוויה באתגרים, ואחד מהם הוא שעל כל דבר קטן צריך לשאול – האם זה מותר בהריון? כשמדובר על לייזר טאג בהריון, נשים לרוב שואלות אם מותר, ולמה. וגם: מתי כן מומלץ לעשות לייזר טאג?

לייזר טאג הוא ללא ספק משחק נחשק ופופולרי, כזה שקשה לסרב לו. מאפיין בולט של המשחק, שמבליט אותו לעומת משחק פיינטבול למשל, הוא היותו משחק ‘נשי’, כזה שמתאים לחלוטין גם לנשים. ירייה מרובה לייזר טאג לא מחוללת שום נזק או כאב ולכן הוא לא מרתיע נשים כמו משחק פיינטבול.

החדשות הרעות הן שלייזר טאג אסור לנשים בהריון. ע”פ החלטת משרד הבריאות, המשחק מותר לכל הגילאים, אך אסור בהריון או לבעלי קוצב לב.

היתרונות במשחק במתחם לייזר טאג

ישנם מספר יתרונות למשחק לייזר טאג במתחם ייעודי, בניגוד לפארק או בחצר האחורית. ראשית, המתחם מספק סביבה מבוקרת שתוכננה במיוחד עבור לייזר תג. המשמעות היא שהמתקנים והציוד ברמה גבוהה, וצוות המתחם מאומן להבטיח את שלומם של השחקנים.יתרון נוסף של משחק במתחם לייזר טאג הוא שניתן לשחק במשחק במגוון מפות והגדרות שונות. זה מוסיף אלמנט של גיוון למשחק, ושחקנים יכולים לחוות תרחישים ואתגרים שונים. לבסוף, משחק לייזר טאג במתחם מאפשר לשחקנים ליהנות מהמשחק בסביבה חברתית. במתחם יש לעתים קרובות אזור טרקלין שבו שחקנים יכולים להירגע, להתרועע ולחלוק את החוויות שלהם עם אחרים.

לייזר טאג בחיפה משחקים רק באקסטרים טקטיקל! למידע נוסף והזמנות צרו איתנו קשר עוד היום.

חזרה אחורה - תוכן עניינים