7 משחקים לגיבוש צוות עובדים (מספר 7 יפיל אתכם מהרגליים!)

אנחנו ממליצים על כמה משחקים חמודים:

1. משחק הזיכרון-טאג: למשחק הזה שאנחנו באקסטרים טקטיקל פיתחנו בגאווה

תצטרכו להתכונן לפני, להכין אלמנטים קטנים הקשורים לצוות שמקיים את הגיבוש (אפשר גם תמונות של אלמנטים שונים או אנשים) אותם צוות אקסטרים ישתול בנקודות מפתח בזירת המשחק. לאחר המשחק בזמן ההפסקה יישאלו השחקנים לגבי האלמנטים ומיקומם על ידי אלמנט-התאמה למיקום שבו הוא נראה. משחק שנשמע פשוט אך מעורר המון צחוקים והפתעות בקרב השחקנים, הכל תלוי ברמת היצירתיות של האלמנטים ובהצגתם בזמן ההפסקה.

2. משחק פיינטבול ים-יבשה: אוקי משחק מטורף, קצת אקסטרים ולגמרי לא מתאים לבעלי לב חדש

מכירים את משחק ים-יבשה שהיינו ילדים? כן זה שקופצים על חלק אחד שמגדירים אותו “ים” וחלק אחר שקרוב אליו קוראים “יבשה” המשתתפים צריכים לקפוץ מצד אחד לאחר לפי קריאת מנחה המשחק. אז אצלנו באקסטרים עושים את זה בדיוק אותו הדברים רק… שהוספנו עמדת צלף 🙂 כן, כאן אתם בים אין זמן למשחקים ולכן על כל טעות צלף של הקבוצה השניה ינסה לפגוע בכם כאשר אתם עומדים חשופים בצד הלא נכון אליו קפצתם, שוב לאקסטרמיסטים בלבד.

3. משחק השקרן: משחק מוכר לנו מילדות שבו הצוות הגיבוש משחקים בזוגות

שחקן 1 מספר שני סיפורים הקשורים למשתתפים או למקום שמקשר את כולם (בכל זאת יום גיבוש ) אחד מהם אמיתי והסיפור השני כמובן שקר. על המשתתפים לנסות לזהות מה השקר ומה האמת. לשחקן 2 יש נסיון אחד כאשר אם הוא נכשל שחקן 1 מקבל נקודה ועובר לשני סיפורים חדשים, שוב אחד אמיתי ואחד שקר. שחקן 2 מתחלף בהתאם לביצועים או שזוכה והתור עובר אליו.

4. משחק לגיבוש צוות – תפוס את הדגל

משחק המשלב חשיבה אסטרטגית עם עבודת צוות. כל קבוצה מקבלת דגל בצבע אחר המייצג אותם, מטרת המשחק היא לשמור על הדגל של הקבוצה שלך ומנגד לנסות להגיע אל הדגל של הקבוצה השניה וככה לזכות בסיבוב המשחק. תפוס את הדגל ניתן לשחק גם בלייזר טאג, פיינטבול ואפילו בשילוב לוחמה במציאות מדומה VR

5. פעילות תחרותית במיוחד – השורד האחרון

ספורט, אדרנלין וטירוף מכל הכיוונים. את המשחק הזה רק הקשוחים ביותר מצליחים לעבור.
כאן כל החוקים נשברים והפיזיקה מנצחת, זריזות התנועה, יכולת התגוננת וכיוון מושלם למטרה אלו רק חלק מהתכונות שצריך כדי להגיע אל קו הגמר במשחק השורד האחרון שניתן לשחק בלייזר טאג ואפילו בשילוב מציאות מדומה VR.

6. שחרור אגרסיות כולם שווים – לוחמי הזומבי

מוכנים למלחמה אפוקליפטית? הנה זה מגיע, לאט לאט בגלים שהולכים והופכים קשים יותר ככל שהמשחק מתקדם. המשחק בודק את גבולות יכולת הריכוז, התסכלות רחבה על המצב ואינסטינקטים של חתולת רחוב.
את לוחמי הזומבי תוכלו לשחק בלוחמה במציאות מדומה VR TACTICAL וגם בשילוב של רובי לייזר טאג מקצועיים שיהפכו את החוויה לעוצמתית ומציאותית הרבה יותר.

7. משחק זוגי תחרותי לאוהבי ימי הבניים – פיינטבול גלדיאטורים

כמו בימי הבניים גם כאן, הגלדיאטורים עובדים קשה וחוטפים קשה. במשחק זה משחקים 2 זוגות מקבילים כאשר שחקן אחד ה”אביר” יושב על כתפיו של אחר שהוא ה”סוס” וכמו שזה נשמע מנסים לפגוע באביר האחר (מבלי לפגוע בסוס כמובן) השחקן שנפסל הופך ל”סוס” והשותף שלו הופך ל”אביר”. כך משחקים 2 משחקונים שהצלחתם בהם מבטיחים זכייה בתחרות! עוד המצאה משוגעת מבית אקסטרים טקטיקל.

הפכו את האירוע הבא שלכם לכיף ולחוויה מלאה בפעולה

בה המשתתפים יצטרכו לרוץ, לקפוץ
לתכנן, והכי חשוב – לשתף פעולה ולהנות ביחד. אנו מביאים את הכיף במתחם שלנו בקרית חיים חיפה או עד אליכם, בלי המתנה בתור, בלי נסיעה למקום רחוק ברכבים פרטיים או בהסעה ועם צוות מקצועי שישמח לענות לכם על כל שאלה ולגרום לאירוע להיות בלתי נשכח.
לאירוע הבא אין מה להתלבט, חייגו עכשיו.
החברה מספקת שירות לחברות פרטיות, משרד הביטחון, ועדים, ארגונים, בתי ספר ואינספור אירועים פרטיים כגון ימי הולדת ובר/ת מצוות בכל רחבי הארץ.
הצוות המקצועי, המיומן והמנוסה נבחר בקפידה ומורכב מיוצאי יחידות קרביות.
אקסטרים טקטיקל – מתחם הלוחמה הטוב בישראל עם משחקי מציאות מדומה, מתחם לייזר טאג ושטח אקסטרים למשחקי פיינטבול. גלו כושר מנהיגות קבוצתית בזמן אמת ונראה אם אתם החוליה החזקה. אז כדי לראות במה מדובר, ולחוות את הפעילות הכי מהנה, ובטוחה שתכירו, השאירו פרטים כאן  או התקשרו 052-7555-551

אהבת את המאמר?

שיתוף המאמר בפייסבוק
שיתוף המאמר בוואטסאפ
שיתוף המאמר במייל
שיתוף המאמר בטלגרם