אקסטרים טקטיקל
מרכז ה-VR הגדול
והמתקדם בישראל

מחפשים את הטוב ביותר?
חברת אקסטרים טקטיקל מזמינה אתכם להשתתף בחוויה מלאה באדרנלין עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. במתחם הלוחמה הגדול בישראל או בניידת לאירועים במיקום שאתם בוחרים.

3 סיבות
למה לבחור בנו

המקצועיים ביותר – צוות הדרכה מובחר ומקצועי המונה את נבחרת המאמנים הטובה ביותר ישירות מיחידות מובחרות בצה"ל כמו דובדבן, סיירת גולני ועוד.

הוותיקים ביותר – חברת אקסטרים טקטיקל גאה להיות הראשונה בישראל במגוון רחב של טכנולוגיות למשחקי אקסטרים. החברה מעניקה שירותים לגופים הגדולים במשק. 

הגדולים ביותר – מרכז הלוחמה הגדול והמתקדם בישראל נמצא כאן אצלנו בקרית חיים ומכיל 3 מתחמי ענק למשחקי ה-VR מתקדמים ועוד.

מאיפה הכל התחיל?

לוחמה במציאות מדומה או VR (קיצור של Virtual Reality) התחילה את דרכה כרעיון עוד במאה הקודמת (אדוארד לינק – 1929 ממציא סימולטור אימוני תעופה ראשון) עם המצאות שונות ומפתיעות החל ממשקפיים שנראות רגילות לחלוטין עם תמונות המתחלפות בקצב מהיר כדי ליצור תמונה חלקה ועד למכשירי ענק עם מאות מסכים זעירים. מה שמשותף לכולם זה שניסו להעביר את חווית מציאות על ידי הצגה ויזואלית. והיום? אקסטרים טקטיקל גאה להיות החלוצה בישראל והראשונה שמביאה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם פיתוחים מקוריים שלוקחים את חווית מציאות מדומה לרמה הגבוה ביותר בהיסטוריה, כל כך מציאותי שדפיקות הלב מגיבות בהתאם, רמות האדרנלין קופצות פלאים ובלוטות הזיעה עובדות שעות נוספות.

איך משחקים?

השחקנים מתחלקים לשתי קבוצות מתחרות. כל שחקן מקבל משקפת מציאות וירטואלית וכלי נשק פיזי שעליו יולבש הנשק הנבחר במציאות הווירטואלית. לכל משחק מציאות וירטואלית יש תסריט, וניתן לשחק אינספור משחקים שונים, לרבות משחקי מלחמה בגוף ראשון, משחקי בידור מצחיקים – ועוד. לאחר חלוקת הציוד, השחקנים מקבלים הדרכה והסברים ומתחילים לשחק.

איזה סוגי אירועים ניתן לעשות?

חברת אקסטרים טקטיקל עורכת אינספור אירועים מסוגים שונים. ביניהם ניתן למנות ימי כיף, ימי גיבוש וסדנאות העצמה לחברות, ארגונים, ועדים, בתי ספר, משרדים ומוסדות בכל רחבי הארץ. בנוסף לכך גם אירועים פרטיים רבים כגון ימי הולדת, בר/ת מצוות, מסיבות רווקים ורווקות – ועוד.

גיבוש צוות עובדים

בר/בת מצווה

מסיבת גיוס

חוויה משפחתית

ימי הולדת

הפעלות למוסדות חינוך

1 2 3 3
מתחמי
אקסטרים

1% 2% 3% 4% 6% עד 7%
הנחה
לארגונים

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 מעל 14
סוגי משחק
שונים

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 מעל 100
משתתפים
במשחק

הזמינו משחק עכשיו

פוסטים אחרונים